Velykos - pavasario pabudimo šventė, o švenčių paminėjimas bei papročių aptarimas turi ypatingą reikšmę ugdant vaikus.

Šią savaitę, kovo 29 – balandžio 2 dienomis ikimokyklinio ugdymo ,,Boružiukų“, ,,Bitučių“ grupės bei priešmokyklinukai buvo skatinami prisiminti Šv. Velykų papročius. Ugdytiniai margino margučius, puošė velykines puokštes, sėjo žolę su svogūnėliais, atliko darbelius, eksperimentavo su įvairiomis spalvomis, daug šoko, deklamavo eilėraščius, žaidė smagius žaidimus.

Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo ir vaikų tėveliai padėdami vaikams sukurti velykines gūžteles, kurias eksponavome ,,Velykinių gūžtelių" parodoje. Taip pat vaikus aplankė organizacijos ,,Būk geresnis“  velykiniai kiškučiai, kurie vaikams suteikė džiugių akimirkų, vaikai ne tik šoko bet ir mankštinosi, žaidė žaidimą ,,pavizgink uodegytę kaip kiškis“. Šios akcijos metu ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai buvo apdovanoti velykinėmis dovanėlėmis, kurias susirinko į savo atsineštus krepšelius.

Visą projekto vykdymo savaitę vaikų veidus puošė šypsenos, juokas, buvo išgyventa daug džiugių akimirkų.

Mokytojos : Vaida Braškienė, Jovita Zakarevičienė, Jolanta Kauneckienė, Giedrė Šakalevičienė.