Nustatyta, kad vaikų dantų ėduonis prasideda pakankamai anksti. Pagrindinis faktorius, lemiantis vaikų dantų ėduonį, yra apnašas ir jo valymo dažnumas. Vis dar diskutuojama, kaip dažnai turėtų būti valomi dantys, tačiau priimta manyti, jog du kartai per dieną yra optimalus variantas, užtikrinantis gerą apnašo kontrolę. Vaikystėje formuojasi vaikų elgsena, įpročiai, vystosi įgūdžiai. Tad labai svarbu nuo pat mažumės vaiką mokyti geros burnos higienos.

Kovo 22 d. ikimokyklinio amžiaus ,,Bitučių“ grupės vaikai susirinko pasidžiaugti ir prisiminti, kas nutiks dantukams, jeigu jų nevalys. Ugdytiniai stebėjo linksmo ir liūdno dantukų paveikslėlius, tyrinėjo burnos higienos priemones, jomis žaidė, imituodami dantukų valymą, šoko bei dainavo pasipuošę dantukų karūnomis.

Mokytoja Vaida Braškienė