Vasario 25 d. vyko mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas. Jame dalyvavo Pasvalio rajono mokyklų  aštuntų–dvyliktų klasių mokiniai. Nuotoliniu būdu buvo pristatomi namų ir olimpiados metu sukurti kūrybiniai darbai, tema -  „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“.

Vertinimo komisija didžiausią dėmesį skyrė kūrybiškam temos atskleidimui, idėjos originalumui, meninės ir techninės raiškos priemonių valdymui, gebėjimui argumentuotai ir laisvai komunikuoti ir  pristatysi savo darbus.

8 – 10 klasių amžiaus grupėje puikiai sekėsi mūsų gimnazijos IG klasės mokinėms:  Dagnė Augustinaitė - I vieta, Neda Strelčiūnaitė - II vieta. Laura Morkūnaitė, Dovilė Vorobjovaitė ir Ineta Zakarevičiūtė tapo olimpiados laureatėmis. Sveikiname ir kviečiame pasigrožėti mokinių darbais!

Dailės mokytoja Diana Augustinienė.