Vasario 12 dieną mūsų gimnazijos mokiniai: Džiugas Steponavičius (6 kl.), Gabija Jareckaitė (8 kl.) ir Julita Kanclerytė (2G kl.) dalyvavo respublikiniame 5-8 kl. mokinių nuotoliniame dainų festivalyje „Meilės natos“, skirtame Šv. Valentino dienai paminėti. Dainų festivalį organizavo Šiaulių Dainų progimnazija. Nors renginys buvo skirtas 5-8 kl. mokiniams, bet organizatoriai kvietė ir vyresnius. Konkurse pasirodė daugiau kaip 60 dalyvių iš visos Lietuvos.

Džiugu, kad mūsų mokiniai įveikė nuotolinio ugdymo iššūkius ir, repetuodami su muzikos mokytoja nuotoliniu būdu Zoom platformoje, negailėdami nei savo laiko nei jėgų, puikiai pasirodė ir gavo padėkos raštus.

Džiugas atliko lietuvių liaudies dainą „Tu Lietuva, tu mana“, Gabija – G. Savinienės ir Just. Marcinkevičiaus „Lietuva“, Julita – M. Jasiūno ir P. Ščerbavičiaus „Meile tikiu“.

Dėkojame dalyviams ir jų šeimoms, padėjusioms pasiruošti ir nufilmuoti pasirodymus.

Muzikos mokytoja Jolita Rutkauskienė