Nuo sausio 25 dienos į Pumpėnų gimnaziją susirenka mokymosi sunkumų turintys vaikai. Jiems padeda savanoriai, Pumpėnų  Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės parapijos kunigai Juan Randle ir Marcos Coduti. Jie prisijungė prie gimnazijos darbuotojų  komandos, socialinės pedagogės G.Kiaunienės, specialiosios pedagogės V.Jareckienės, mokytojo padėjėjos R.Blažonienės, pradinių klasių mokytojos J.Marcinkonytės,  lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos L.Noreikienės, fizinio ugdymo mokytojos E.Mickeliūnienės, bibliotekininkės E.Jackuvienės, direktoriaus pavaduotojos ugdymui L.Kvedarienės, kurie padeda mokiniams prisijungti prie nuotolinių pamokų, paaiškina, kaip atlikti užduotis, padrąsina ir paskatina.
         Tikime, kad savanorių pagalba, mokytojų, tėvų geranoriškumas,  supratingumas ir kantrybė padės mokiniams įveikti visus karantino keliamus iššūkius  ir pasiekti gerų mokymosi rezultatų.