Švenčiame ir mėgstame visas metų šventes, bet labiausiai patinka ruoštis šviesiausiai pavasario šventei-Šv.Velykoms! Puošiame visą grupės aplinką: langus, duris, staliukus... Marginame kiaušinius ir nešamės juos į namučius. Ne tik namie, bet ir grupėje, pasikvietę į svečius bibliotekininkę Astą, surengiame  kieme margučių ridenimo varžybas. ,,Valio, man pavyko!“

„Aš tikrai myliu Lietuvą!“-skambant šiai ir kitoms dainoms apie Lietuvą, vaikai lankstė laivelius, spalvino, rašė Lietuvos vardą. Paskui, rūpestingai apsirengę, išžingsniavo upelio link. Ten plukdė savo laivelius, linkėdami jiems gero kelio, linkėdami, kad jie pasiektų jūrą.

Kas nemėgsta pramogauti? Vaikai labai laukė susitikimo su klounu Vytuku. Po įspūdingo klouno pasirodymo visi pabandė ,,sustabdyti laiką“, t.y. nusifotografuoti.
- O kas  čia?-klausė vaikai, rodydami į bibliotekos duris.
-Čia yra biblioteka,-paaiškino auklėtoja.
-A, tai čia įdomu,-tarė  Guoda.
Ir tikrai buvo įdomu: vaikai  ne tik susipažino su bibliotekininke Virginija, pamatė, kiek ji ,,turi“ daug  knygų, bet taip pat susidomėję apžiūrinėjo ąsočių ekspoziciją. Tai pavyko!

Viso pasaulio vaikams patinka šventės. Mūsų grupės vaikams labiausiai džiugus yra kalėdinis laikotarpis. Jo metu jau kasmetine tradicija tapo: adventinio vainiko pynimas, girynukų atneštos eglutės puošimas savo sukurtais žaisliukais, svečiavimasis pas ,,tetą Astą‘‘, kuri dažnai kviečiasi mažuosius paklausyti pasakų. Aišku savaime, kad laukiamiausias momentas yra susitikimas su Kalėdų Seneliu. Tada taip linksma!

Kam mokytis iš plakatų, ar dar ko negyvo? Mes turime puikias galimybes susipažinti su daržovėmis, gyvūnais, augalais artimiausioje aplinkoje. Tik apsiaunam batukus ir keliaujam šiandien į daržą! O ten ir su saulėgrąža galime pasimatuoti, ir kas graužia kopūsto lapus pamatyti.
-Ką radau!-džiaugiasi Agnė. Ir tikrai stebuklas-žydinti pienė, o jau vėlus ruduo. Visi dar nori vasaros...