bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

Pumpėnų gimnazijos mokinių pasiekimai 2017 m.

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (rudens sesija)

Dalyvavo 30, laimėti 27 diplomai (I laipsnio – 13, II laipsnio – 10, III laipsnio – 4)

Edukacinis konkursas „Olympis 2017 (anglų kalba)

(rudens sesija)

Gabrielė Varuškevičiūtė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (lietuvių kalba)

(rudens sesija)

Karolis Daukintas

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Šedytė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Mantė Valainytė

1 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Vakaris Matušauskas

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (matematika)

(rudens sesija)

Karolis Daukintas

1 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Šedytė

1 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Mantė Valainytė

1 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Vakaris Matušauskas

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

8 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (biologija)

(rudens sesija)

Karolis Daukintas

1 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Šedytė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Mantė Valainytė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

1 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Vakaris Matušauskas

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (istorija)

(rudens sesija)

Vakaris Matušauskas

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (fizika)

(rudens sesija)

Miglė Matušauskaitė

8 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (informacinės technologijos)

(rudens sesija)

Kotryna Šedytė

1 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

1 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

6 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Laura Morkūnaitė

6 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (chemija)

(rudens sesija)

Miglė Matušauskaitė

8 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras"

Dalyvavo 18 mokinių

Pijus Jovaiša

7 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – II-oji vieta

Laura Morkūnaitė

6 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone –

I-oji vieta, 32-oji vieta respublikoje

Gabija Jareckaitė

5 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – I-oji vieta

Tarptautinė matematikos olimpiada Kings

I etape dalyvavo 3 mokiniai, II etape dalyvavo 2 mokiniai

Nacionalinis matematinio ir Gamtamokslinio raštingumo konkursas

Dalyvavo 20 mokinių

Rudens krosas policijos tarei laimėti

Arminas Banelis

IVG

II-oji vieta

Pasvalio rajono kaimo mokyklų krepšinio varžybos 3 prieš 3.

Eigirdas Bartašius,

Nojus Putris,

Orestas Pažemeckas,

Lukas Staškevičius.

Jūratė Petriškytė,

Deimantė Janulytė,

Irūna Morkevičiūtė,

Gabija Kubiliūtė.

8–IIG kl. Vaikinų komanda

7–IIG kl. Merginų komanda

II-oji vieta

II-oji vieta

Pasvalio rajono salės futbolo žaidynės „Ladygolas 2017“

D. Janulytė, J. Petriškytė,

I. Morkevičiūtė, V.Aglinskaitė,

A. Janulytė, L. Zalupaitė,

S.Krasauskaitė, U.Ragauskaitė,

G. Kubiliūtė, M. Matušauskaitė

7-8 ir

I-II G kl.

I-oji vieta, pateko į apskrities etapą.

III-oji vieta apskrities etape.

29-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajono) etapas

Domantas Augustinas

IVG kl.

I-oji vieta, pateko į respublikinio etapo atrankinę dalį

Zoninės kvadrato varžybos

K.Kubilius, A.Mikėnas, S.Pečiukas, A.Petronavičius, N.Zdanevičius J.Dagys, E.Gotautas, L.Lelevičius, E.Mikėnas, L.Petronavičius, N.Rinkiavičius6

5-6 klasių berniukų komanda

II-oji vieta

Lietuvos mokinių 66-osios matematikos olimpiados rajono etapas

Dalyvavo 5 mokiniai

Pijus Jovaiša

6 kl.

II-oji vieta

Timas Jackus

IVG

III-oji vieta

Lietuvos mokinių jaunųjų filologų 49-ojo konkurso rajono etapas

Dovilė Dalmantaitė

IVG

I-oji vieta

Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas

Dovilė Dalmantaitė

IVG

I-oji vieta, pateko į respublikinį etapą

Nacionalinis konkursas „Švari kalba – švari galva“

Dagnė Augustinaitė

5 kl.

Pateko į antrąjį etapą

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (pavasario sesija)

Dalyvavo 91, laimėti 45 diplomai (I laipsnio – 14, II laipsnio – 13, III laipsnio – 18)

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (anglų kalba)

(pavasario sesija)

Eglė Kalendaitė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

4 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Dominykas Kuliavcevas

1G kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (lietuvių kalba)

(pavasario sesija)

Vakaris Matušauskas

4 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Fausta Kumpinaitė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

4 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Rugilė Stankūnaitė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Rugilė Kiznytė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Džiugas Kukuris

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Auksė Adomaitytė

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Dominyka Mickutė

IG kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (matematika)

(pavasario sesija)

Vakaris Matušauskas

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (informacinės technologijos)

(pavasario sesija)

Eglė Kalendaitė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Emanuele Marchi

4 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Džiugas Kukuris

4 kl

III-ojo laipsnio diplomas

Nojus Briedis

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Neda Strelčiūnaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Nikita Rinkiavičius

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Timas Jackus

IVG kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (biologija)

(pavasario sesija)

Džiugas Kukuris

4 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabija Jareckaitė

4 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Rugilė Kiznytė

4 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Auksė Adomaitytė

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (geografija)

(pavasario sesija)

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Dominykas Kuliavcevas

IG kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (istorija)

(pavasario sesija)

Neda Strelčiūnaitė

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (fizika)

(pavasario sesija)

Miglė Matušauskaitė

7 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Matematikos konkursas „Kengūra“

Dalyvavo 16 mokinių

Domas Vasiliauskas

2 k.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – II-III vieta

Pijus Jovaiša

6 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III vieta

Domantas Augustinas

IIIG kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III vieta

Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas 6-10 kl.

Kotryna Prankaitė

8 kl.

nugalėtoja

Konkursas „Kalbų kengūra“ (lietuvių kalba)

Dalyvavo 2 mokiniai

Augustė Jasiukaitytė

2 kl.

Auksinis diplomas

Dalvyda Marija Šležaitė

3 kl

Auksinis diplomas

Konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų kalba)

Dalyvavo 1 mokinys

Aurelijus Plesnevičius

3 kl.

Oranžinis diplomas

Konkursas „Gamtos kengūra“

Dalyvavo 15 mokinių

Augustė Krasauskaitė

3 kl.

Sidabrinis diplomas

Dalvyda Marija Šležaitė

3 kl

Oranžinis diplomas

Rajoninis Jaunųjų kompiuterininkų konkursas

Dalyvavo 3 mokinai

Pijus Jovaiša

6 kl.

II-oji vieta

Dagnė Augustinaitė

5 kl.

II-oji vieta

Panevėžio krašto 5-9 klasių jaunųjų matematikų 23-oji olimpiada

Dalyvavo 3 mokiniai

Pijus Jovaiša

6 kl

II-oji vieta

Rajoninės pavasario kroso estafečių varžybos

Gabija Kubiliūtė,

Kamilė .Krisiūnaitė,

Lukas Staškevičius,

Florentinas.Vainickas,

Irūna Morkevičiūtė,

Sandra Mockūnaitė,

Arminas Banelis,

Jaunutis.Katkūnas.

7-8 kl,

I-IVG kl.

I-oji vieta, pateko į apskrities etapą.

Pasvalio rajono mokyklų kvadrato varžybos (pradinukai)

J.Banelis, U.Bartusevičiūtė, U.Burkauskaitė, A.Jasiukaitytė, V.Pociutė, P.Pupeikis, V.Volkovas, J.Zalupa 3 kl. M.Čeponis, J.Gagieckas, A.Krasauskaitė, A.Rinkiavičius, D.Šležaitė, E.Ruzaitė 4 kl.

3-4 kl.

III-oji vieta

Pasvalio rajono kaimo mokyklų kvadrato varžybos (berniukai ir mergaitės)

K.Kubilius, A.Mikėnas, S.Pečiukas, A.Petronavičius, N.Zdanevičius, J.Dagys, E.Gotautas, L.Lelevičius, E.Mikėnas, L.Petronavičius, N.Rinkiavičius

5-6 kl

berniukų komanda užėmė III-ąją vietą

Pasvalio rajono kaimo mokyklų kvadrato varžybos (berniukai)

K.Kubilius, A.Mikėnas, S.Pečiukas, A.Petronavičius, N.Zdanevičius, J.Dagys, E.Gotautas, L.Lelevičius, E.Mikėnas, L.Petronavičius, N.Rinkiavičius

5-6 kl.

I-oji vieta

Rajoninės jėgos ir greičio varžybos „Sportas – jėga“ merginų ir vaikinų komandos

A.Masilionytė, I.Morkevičiūtė, D.Mickutė, A.Janulytė.

I-II G kl.

Merginos užėmė III-ąją vietą

A.Masilionytė bendroje įskaitoje, individualiose pasiekimuose, merginų tarpe iškovojo I vietą.

Rajoninės sportinės žaidynės, karių dienai paminėti

I.Morkevičiūtė, V. Sivickas, E.Bartašius, S.Mickeliūnas

I-IV G kl.

III-oji vieta

Atskirose rungtyse I.Morkevičiūtė iškovojo I vietą

Pasvalio rajono vaikinų 5-7 kl. mažojo futbolo (5 prieš 5) pirmenybės

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Dalyvavo 4 mokiniai

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Dalyvavo 1 mokinys

Rajoninė biologijos olimpiada

Dalyvavo 3 mokiniai

Rajoninė rusų kalbos olimpiada

Dalyvavo 2 mokiniai

Rajoninis Logo konkursas

Dalyvavo 1 mokinys

Dr. J. Kazicko Aukštaitijos krašto programuotojų konkursas

Dalyvavo 1 mokinys

Informatikos olimpiados respublikinio etapo atrankos dalis

Dalyvavo 1 mokinys

Lietuvos mokinių dailės olimpiados respublikinis etapas

Dalyvavo 1 mokinys

Rajoninis 6-8 kl. anglų kalbos konkursas

Dalyvavo 5 mokiniai

Rajoninė geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Dalyvavo 4 mokiniai

5-6 klasių gamtos mokslų olimpiada

Dalyvavo 4 mokiniai

Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas“ rajoninis etapas

Dalyvavo 2 mokiniai

Rajoninės šaškių varžybos

Dalyvavo 4 mokiniai

Rajoninis gamtos mokslų konkursas „FizasBiochemis“

Dalyvavo 9 mokiniai

Rajoninės Šviesoforo varžybos

Dalyvavo4 mokiniai

Žalioji olimpiada (pusfinalis)

Dalyvavo 13 mokinių

Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“, II etapas

Dalyvavo 5 mokiniai