Pumpėnų gimnazijos mokinių pasiekimai 2016 m.

Kalbų Kengūra 2016 (lietuvių kalba)
Gabija Jareckaitė 3 kl. Auksinės Kengūros diplomas
Laura Morkūnaitė 4 kl. Auksinės Kengūros diplomas
Neda Strelčiūnaitė 4 kl. Sidabrinės Kengūros diplomas
Istorijos Kengūra 2016
Gagija Jareckaitė 3 kl. Auksinės Kengūros diplomas
Rugilė Kiznytė   3 kl. Oranžinės kengūros diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (anglų kalba)(pavasario sesija)
Eglė Kalendaitė 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Emanuele Marchi 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Vakaris Matušauskas 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Miglė Matušauskaitė 6 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Simas Kačerauskas 6 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Kotryna Prankaitė 7 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (lietuvių kalba)(pavasario sesija)
Eglė Kalendaitė 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Emanuele Marchi 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Laurynas Žaltickas 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Kiznytė 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Stankūnaitė 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Vakaris Matušauskas 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Viktorija Chmieliauskaitė 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Julita Kanclerytė 5 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Miglė Matušauskaitė 6 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Kotryna Prankaitė 7 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Silvija Krasauskaitė 7 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (matematika)(pavasario sesija)
Emanuele Marchi 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Laurynas Žaltickas 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Kiznytė 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Miglė Matušauskaitė 6 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Silvija Krasauskaitė 7 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (informacinės technologijos)(pavasario sesija)
Eglė Kalendaitė 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Emanuele Marchi 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Kiznytė 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Vakaris Matušauskas 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Miglė Matušauskaitė 6 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (biologija)(pavasario sesija)
Eglė Kalendaitė 3 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Emanuele Marchi 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Laurynas Žaltickas 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Nedas Zdanevičius 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Kiznytė 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Stankūnaitė 3 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Vakaris Matušauskas 3 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Silvija Krasauskaitė 7 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (geografija)(pavasario sesija)
Rimantė Gaurilkaitė 6 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Kotryna Prankaitė 7 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Dominykas Kuliavcevas 8 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Ona Kuprytė 8 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (istorija)(pavasario sesija)
Silvija Krasauskaitė 7 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Timas Jackus 3G kl. II-ojo laipsnio diplomas
     
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (anglų kalba)(rudens sesija)
Eglė Kalenaitė 4 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Neda Strelčiūnaitė 5 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Simona Mulevičiūtė 6 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Kotryna Prankaitė 8 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Dominykas Kuliavcevas 1G kl. I-ojo laipsnio diplomas ir medalis
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (lietuvių kalba)(rudens sesija)
Augustė Kondratavičiūtė 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Laurynas Vorobjovas 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Vakaris Matušauskas 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Kostas Kubilius 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Stankūnaitė 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Kiznytė 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Arnas Petronavičius 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Džiugas Kukuris 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Miglė Kubiliūtė 6 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Miglė Matušauskaitė 7 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Kotryna Prankaitė 8 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (matematika)(rudens sesija)
Laurynas Vorobjovas 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Neda Strelčiūnaitė 5 kl. I-ojo laipsnio diplomas
Laura Morkūnaitė 5 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Pijus Jovaiša 6 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Miglė Matušauskaitė 7 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (informacinės technologijos)(rudens sesija)
Gabija Jareckaitė 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Emanuele Marchi 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Joris Dagys 5 kl. I-ojo laipsnio diplomas ir medalis
Neda Strelčiūnaitė 5 kl. I-ojo laipsnio diplomas ir medalis
Pijus Jovaiša 5 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Timas Jackus 4G kl. II-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (biologija)(rudens sesija)
Džiugas Kukuris 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Gabija Jareckaitė 4 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Vakaris Matušauskas 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Laurynas Žaltickas 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Emanuele Marchi 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rugilė Stankūnaitė 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Kostas Kubilius 4 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Dominykas Kuliavcevas 1G kl. II-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (geografija)(rudens sesija)
Pijus Jovaiša 6 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Rimantė Gaurilkaitė 7 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Kotryna Prankaitė 8 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Dominykas Kuliavcevas 1G kl. III-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (istorija)(rudens sesija)
Neda Strelčiūnaitė 5 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Miglė Kubiliūtė 6 kl. I-ojo laipsnio diplomas ir medalis
Pijus Jovaiša 6 kl. III-ojo laipsnio diplomas
Edukacinis konkursas „Olympis 2016“ (fizika)(rudens sesija)
Miglė Matušauskaitė 7 kl. II-ojo laipsnio diplomas
Respublikinis konkursas „Išmanioji diena“ 9-10 klasėms
Deimantė Janulytė 1G kl. 2 vieta rajone
Rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas
Kotryna Prankaitė 7 kl. nugalėtoja
Rajoninis meninio skaitymo konkursas
Martyna Tubytė 4Gkl. 9-12 klasių mokinių grupėje  II-oji vieta
Rajoninis Jaunųjų kompiuterininkų konkursas
Pijus Jovaiša 5 kl. III-oji vieta
Rajoninė  4 klasių matematikos olimpiada
Neda Strelčiūnaitė 4 kl. III-oji vieta
Lietuvos mokinių 65-osios matematikos olimpiados rajono etapas
Pijus Jovaiša 5 kl. III-oji vieta
Martyna Tubytė 4G kl. I-oji vieta
Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras"
Timas Jackus 4G kl. savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III-oji vieta
Florentinas Vainicas 8 kl. savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III-oji vieta
Neda Strelčiūnaitė 5 kl. savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – I-oji vieta, 35-oji vieta respublikoje
Joris Dagys 5 kl. savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – II-oji vieta
Technologinės kūrybos varžybos ,,Junior FLL"
Rugilė Kiznytė, Vakaris Matušauskas, Laurynas Vorobjovas, Emanuele Marchi, Nedas Zdanevičius, Laurynas Žaltickas 3 kl. I-oji vieta savo amžiaus grupėje 
Pasvalio rajono kaimo mokyklų vaikinų mažojo futbolo 5x5 pirmenybės
  5–7 kl. komanda II-oji vieta
Pasvalio rajono jaunųjų literatų konkursas
Dagnė Augustinaitė 4 kl. II-oji vieta
28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II (rajono) etapas
Timas Jackus 4G kl. I-oji vieta, pateko į respublikinio etapo atrankinę dalį
Panevėžio krašto 5-9 klasių jaunųjų matematikų 22-oji olimpiada
Pijus Jovaiša 5 kl. II-oji vieta 
Rudens kroso varžybos policijos taurei laimėti
Arminas Banelis 3G kl. I-oji vieta
Sandra Mockūnaitė 3G kl. III-oji vieta
Jaunutis Katkūnas 4G kl. II-oji vieta
Rajoninės kvadrato varžybos
  5-6 klasių mergaičių komanda III-oji vieta
Rajoninis dailyraščio rusų kalba konkursas
Rimantė Gaurilkaitė 7 kl. I-oji vieta savo amžiaus grupėje
Miglė Matušauskaitė 7 kl. III-oji vieta savo amžiaus grupėje
Geografijos olimpiada „Mano gaublys“
Liveta Brazdžionytė 3G kl. II-oji vieta
Aldas Čepas 4G kl. III-oji vieta
Florentinas Vainickas 7 kl. III-oji vieta