Pasvalio rajono moksleivių kroso varžybos Policijos taurei laimėti
Teisutis Katkūnas 10 kl. I vieta  
Bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ regioninis etapas

Greta Juršytė

Liveta Brazdžionytė

Timas Jackus

Dovilė Dalmantaitė

Lukrecija Plesnevičiūtė

9 klasės komanda

III vieta

 
Rajoninis Dailyraščio rusų kalba konkursas 10 klasių grupė
Lukrecija Plesnevičiūtė 10 I vieta  
Dovilė Dalmantaitė 10 II vieta  
       
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų smiginio varžybos

Ernestas Čepas

Laura Baronaitė

Neda Gilytė

Paulius Morkevičius

6–11 klasių komanda II vieta  
     
Dilės olimpiada (rajoninis etapas)
Diana Trivokaitė 11 klasė III vieta  
       
Kalbų kengūra 2014 (anglų kalba)
Nora Jasiukėnaitė 6 kl. Auksinis Kengūros diplomas  
Arnas Vytautas Skaparas 7 kl. Auksinis Kengūros diplomas  
Timas Jackus 9 kl. Oranžinis Kengūros diplomas  
Domantas Augustinas 8 kl. Oranžinis Kengūros diplomas  
Kalbų kengūra 2014 (lietuvių kalba)
Nora Jasiukėnaitė 6 kl. Auksinis Kengūros diplomas
Paulina Urbonavičiūtė 6 kl. Auksinis Kengūros diplomas
Deimantė Janulytė 7 kl. Oranžinis Kengūros diplomas
Aretas Glušokas 8 kl. Oranžinis Kengūros diplomas
Arnas Vytautas Skaparas 7 kl. Sidabrinis Kengūros diplomas
     
Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“
Domantas Augustinas 8 kl. diplomas  
Paulius Bartusevičius   diplomas  
     
Edukacinis matematikos konkursas „Olimpis 2014“  
Nora Jasiukėnaitė 6 kl. I laipsnio diplomas  
Arnas Vytautas Skaparas 7 kl. I laipsnio diplomas  
       
Edukacinis lietuvių kalbos konkursas „Olimpis 2014“  
Arnas Vytautas Skaparas 7 kl. II laipsnio diplomas  
       
Edukacinis istorijos konkursas „Olimpis 2014“  
Arnas Vytautas Skaparas 7 kl. III laipsnio diplomas  
       
Edukacinis informacinių technologijų konkursas „Olimpis 2014“  

Karolis Krušinskas

11 kl.

I laipsnio diplomas  
2014 m. nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba –švari gava“
Nora Jasiukėnaitė 6 kl. II vieta  
       
Lietuvos meninio skaitymo konkurso regioninis etapas  
Asta Krasauskaitė 8 kl. I vieta  
       
Lietuvos meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas  
Asta Krasauskaitė 8 kl. I vieta  
       
Rajoninis jaunųjų kompiuterininkų konkursas  
Timas Jackus 9 kl. I vieta  
       
Rajoninis 6–10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas  
Nora Jasiukėnaitė 6 kl. I vieta  
       
Rajoninis jaunųjų literatų konkursas „Kai plunksna prabyla“ poezijos sekcija
Dagnė Augustinaitė 2 kl. II vieta  
       
Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas

Deimantė Janulytė

Justina Gavrilovaitė

8kl I vieta  
Pasvalio krašto jaunųjų matematikųXII konkursas
Timas Jackus 9 kl. III vieta  
       
Rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas  
Plesnevičiūtė Lukrecija 9 kl. nugalėtoja