Kalbų Kengūra 2013

Ramanauskaitė Ugnė, 3 kl.                             sidabrinis diplomas, lietuvių kalba

Juodelytė Eva, 4 kl.                                      auksinis diplomas, lietuvių kalba

Jasiukėnaitė Nora, 5 kl.                                 auksinis diplomas, anglų, lietuvių kalba

Kuprytė Ona, 5 kl.                                       auksinis diplomas, lietuvių kalba

Jackus Timas, 8 kl.                                       sidabrinis diplomas, anglų kalba

Respublikinis jaunųjų vertėjų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Dalmantaitė Dovilė, 8 kl.                               diplomas, anglų kalba

Glušokas Aretas, 8 kl.                                  diplomas, anglų kalba

Jasiukėnaitė Nora, 5 kl.                                diplomas, anglų kalba

Pranskūnas Dominykas, 8 kl.                         diplomas, rusų kalba

Masilevičius Rokas, 8 kl.                                diplomas, rusų kalba

Dalmantaitė Dovilė, 8 kl.                              diplomas, rusų kalba

Jackus Timas, 8 kl.                                     diplomas, rusų kalba

Stepanovaitė Eglė, 11 kl.                            diplomas, rusų kalba

Gamtos Kengūra 2013

Jasiukėnaitė Nora, 5 kl.                                sidabrinis diplomas

Pasaulinis internetinis konkursas „Čaika“

Jackus Titas, 11 kl.                                      nugalėtojas, vienas iš Lietuvos

Europos Sąjungos jaunųjų vertėjų konkursas „Juvenes translatores“ (Jaunieji vertėjai)

Baronaitė Laura, 11 kl.                                  geriausias Lietuvos vertimas iš anglų kalbos,         kelionė į Briuselį

Konferencija Toljati universitete (Rusija)

Valiūnaitė Daiva, 11 kl.                                  diplomas, straipsnis anglų kalba universiteto leidinyje

Tarptautinė anglų kalbos stovykla „Teaching Tolerance Traugh Englisch“

(Tolerancijos mokymasis angliškai) Estijoje

Skaparas Arnas Vytautas, 6 kl.                        diplomas

Glušokas Aretas, 6 kl.                                    diplomas

Bartašius Eigirdas, 6 kl.                                   diplomas

Urbonavičiūtė Paulina, 5 kl.                             diplomas

Jasiukėnaitė Nora, 5 kl.                                  diplomas

Pasvalio krašto 11-asis jaunųjų matematikų konkursas

Jackus Timas, 8 kl.                                        1 vieta

Geografijos olimpiada (rajoninis etapas)

Brazdžionis Justinas, 11 kl.                              2 vieta

Respublikinis konkursas EUROSCOLA

10 ir 11 klasių mokinių komanda                      2 vieta regione

Rajoninis meninio skaitymo rusų kalba konkursas

Plesnevičiūtė Lukrecija, 8 kl.                           nugalėtoja

Rajoninė 8-tų klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

Plesnevičiūtė Lukrecija, 8 kl.                           1 vieta

Meninio skaitymo konkursas

Krasauskaitė Asta, 7 kl.                                  1 vieta rajone, 2 vieta regione

Matematikos olimpiada

Jackus Timas, 8 kl.                                        1 vieta rajone, 2 vieta regione

Rajoninis jaunųjų kompiuterininkų konkursas

Jackus Titas, 10 kl.                                       1 vieta

Krušinskas Karolis, 10 kl.                                 2 vieta

Jackus Timas, 8 kl.                                        3 vieta

Angliškos dainos konkursas „Welcom to Hollywood“ (Sveiki atvykę į Holivudą)

3 – 5 klasių mokinių ansamblis                         3 vieta