Gamtos Kengūra 2012

Dalmantaitė Dovilė, 6 kl.                                       auksinis diplomas

Kupris Ernestas, 5 kl.                                            sidabrinis diplomas

Krasauskaitė Ramutė, 7 kl.                                    sidabrinis diplomas

Kalbų Kengūra 2012

Krasauskaitė Asta, 6 kl.                                         auksinis diplomas, lietuvių kalba

Pranskūnas Dominykas, 7 kl.                                  auksinis diplomas, rusų kalba

Mulevičiūtė Judita, 12 kl.                                       auksinis diplomas, rusų kalba

Skaparas Arnas Vytautas, 5 kl.                               auksinis diplomas, anglų kalba

Kupris Ernestas, 6 kl.                                            auksinis diplomas, anglų kalba

Bartašiūtė Ugnė, 6 kl.                                           auksinis diplomas, anglų kalba

Respublikinis jaunųjų vertėjų konkursas „Tavo žvilgsnis“

Jackus Timas, 7 kl.                                               diplomas, rusų kalba

Stepanovaitė Eglė, 10 kl.                                      diplomas, rusų kalba

Pranskūnas Dominykas, 6 kl.                                  diplomas, rusų kalba

Masilevičius Rokas, 6 kl.                                         diplomas, rusų kalba

Kuprytė Karolina, 8 kl.                                           diplomas, rusų kalba

Europos parlamento konkursas „You Europe you say“ (Tavo Europa tu kalbėk)

Petrauskaitė Rūta, 11 kl.                                       diplomas, kelionė į Briuselį

Barzda Deividas, 11 kl.                                           diplomas, kelionė į Briuselį

Valiūnaitė Daiva, 10 kl.                                          diplomas, kelionė į Briuselį

Rajoninis jaunųjų kompiuterininkų konkursas

Krušinskas Karolis, 9 kl.                                           1 vieta

Jackus Timas, 7 kl.                                                3 vieta

Vaikų, mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Šeštokų komanda                                                 1 vieta

Meninio skaitymo konkursas

Krasauskaitė Asta, 7 kl.                                          1 vieta rajone, 2 vieta regione

61 matematikos olimpiada (rajoninis etapas)

Jackus Timas, 7 kl.                                                1 vieta

Panevėžio krašto 5 – 9 klasių jaunųjų matematikų 18-oji olimpiada

Jackus Timas, 7 kl.                                                 viceišminčius

Pasvalio krašto jaunųjų matematikų 10-tasis konkursas

Jackus Timas, 7 kl.                                                 2 vieta

Tarprajoninis rašinio konkursas „Mano svajonių šeima“

Augustinas Domantas, 6 kl.                                     2 vieta

Krušinskaitė Eglė, 6 kl.                                            2 vieta

Rajoninis angliškos dainos konkursas „Yellow submarine“ (Geltonas laivas)

Antrokų ir ketvirtokų ansamblis                                 1 vieta

Urbonavičiūtė Rosita, 2 kl.                                       2 vieta

Jasiukėnaitė Nora, 4 kl.                                           2 vieta

Jaunųjų dailininkų rajoninė olimpiada

Gilytė Neda, 11 kl.                                                 2 vieta

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų zoninės krepšinio 3x3 varžybos

Adomaitis Vidmantas, 10 kl.                                    3 vieta

Navardauskas Vytautas, 10 kl.                          

Knečiūnas Linas, 10 kl.

Jabkevičius Deivydas, 10 kl.

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 2000-2001 g. m. mergaičių amžiaus grupėje kaimo mokyklų kvadrato varžybos

Komanda, 5 kl.                                                      2 vieta

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio 2000-2001 g. m. berniukų amžiaus grupėje kaimo mokyklų kvadrato varžybos

Komanda, 5 kl.                                                      3 vieta