image1

Nuotolinis mokymasis ko gero unikalus, daug iššūkių, sunkumų, naujų sprendinių pareikalavęs etapas. Viena iš tokių įdomių nuotolinio mokymo idėjų – galimybė bendradarbiauti virtualiai atskiroms klasėms skirtingose mokyklose, tai yra mokyklų tinklaveikos projektas ,,Bendradarbiaujančios klasės”.

Mūsų mokyklos 5 klasės mokiniai jau išbandė nuotolinį bendradarbiavimą 2020-12-14 d. su Biržų Atžalyno pagrindinės mokyklos bendraamžiais. Mokiniams buvo pasiūlyta kartu globoti žiemojančius paukščius, pasigaminti lesyklėles iš antrinių žaliavų, stebėti, fotografuoti atskrendančius paukštelius. Savo stebėjimo rezultatus mokiniai pristatys antrojo susitikimo metu. Bendradarbiaujančių klasių susitikime – Zoom vaizdo konferencijoje, tądien dalyvavo net 41 mokinys!

Biologijos mokytoja metodininkė D. Šatienė