Gražiomis spalio dienomis būtų nuobodu mokytis vien klasėse, todėl 3a ir 3b klasių mokytojos pakvietė savo mokinius pasimokyti ir kitose erdvėse.

3a klasės vaikai Panevėžio Gamtos mokykloje mokėsi pasaulio pažinimo. Čia jie susipažino su Lietuvos miškų gyvūnais, sužinojo, kuo žvėreliai minta, kaip įsirengia savo namus, kaip augina jauniklius. Mokiniai atliko praktines užduotis: miško vaizdžiajame plane „apgyvendino“ gyvūnus, dalyvavo lietimo pojūčių konkurse „Kam kas priklauso?“ Paskui aplankė Gamtos mokyklos „Gyvūnėlių sodą“, susipažino su jos aplinkosauginėmis erdvėmis.

Tuo tarpu 3b klasės mokiniai vyko į Panevėžio kraštotyros muziejų. Ten jie dalyvavo dailės ir technologijų pamokoje. Buvo smagu sužinoti popieriaus atsiradimo istoriją ir savo rankomis jį pasigaminti. Savo pagamintą popieriaus lapą mokiniai galėjo dekoruoti džiovintais augalais.

Po nekasdienių pamokų visi mokiniai smagiai leido laiką Panevėžio pramogų ir poilsio parke.

3-čių klasių mokytojos D. Anilionytė ir G. Krušinskienė