bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

image1 

 

118946214 110095674164530 4925611856514607732 o

Mūsų gimnazijos penktokai Urtė Lašinskaitė, Rokas Mickeliūnas, Gabija Šakalytė, Ugnė Varžinskaitė, Vijus Volkovas kartu su auklėtoja  D. Augustiniene ir bibliotekininke E. Jackuviene dalyvauja respublikiniame knygos pristatymo konkurse, kurį organizuoja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka. Komanda sukūrė bei pateikė vaizdinį  Vytauto V. Landsbergio knygos „Obuolių pasakos“ pristatymą ir sulaukė saldainių fabriko „Rūta“ dovanos.

Konkurso prizininkais bus skelbiami 15 geriausių, originaliausių darbų, išrinktų vertinimo komisijos ir socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų. Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai renka 3 darbus. Laimėtojai nustatomi pagal didžiausią reakcijų (patinka ir pan.) skaičių. Kviečiame peržiūrėti ir aktyviai balsuoti nuo lapkričio 18 d.

 https://www.facebook.com/KPKonkursas

Konkurso rezultatai bus skelbiami 2020 m. gruodžio 7 d. Konkurso socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ir Organizatoriaus tinklalapyje www.savb.lt .

Mūsų komandos sukurtas filmukas: