Pumpėnų gimnazijos 1G klasės mokiniai rugsėjo-spalio mėnesiais dalyvavo prevencinio projekto „Atrask  save” veiklose. Projektas finansuojamas iš Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos, gimnazijoje šį projektą koordinuoja socialinė pedagogė G. Kiaunienė ir 1G klasės vadovė V. Jareckienė. Projekto „Atrask save” paskirtis - mokinių psichinės sveikatos stiprinimas, priklausomybių prevencija.

Rugsėjo mėnesį 1G klasės mokiniai dalyvavo VšĮ „Juoda avis” lektorių  grupiniuose užsiėmimuose „Savęs pažinimo dirbtuvės”, o spalio pradžioje edukaciniame spektaklyje-ekskursijoje „1984. Išgyvenimo drama”.  Vilniuje esančiame sovietiniame bunkeryje vykusi nuotykių kupina, interaktyvi istorijos, pilietiškumo, socialinių emocinių įgūdžių ugdymo, patyčių prevencijos pamoka nepaliko abejingų. Po 2,5 valandos trukusio užsiėmimo socialinė pedagogė G. Kiaunienė ir 1G klasės vadovė V. Jareckienė su dalyviais diskutavo apie patirtus įspūdžius, emocijas, jausmus, vertybines nuostatas.