Įprasta, kad pamokos vyksta mokykloje, bet, sutikime, kad daug maloniau, ne skaityti vadovėlį, o aplankyti, pamatyti tai, apie ką mokomės.
IIG klasės mokiniai su geografijos mokytoja dalyvavo išvažiuojamojoje geografijos pamokoje apie karstinius reiškinius. Gimnazistai lankėsi Biržų apylinkėse, kur gausu karstinių įgriuvų - smegduobių. Mokiniai galėjo patys apžiūrėti atsivėrusius žemės klodus, kurie formavosi begales metų. Sutvarkyti apžvalginiai takai, privažiavimai leido pamatyti Karvės olą, Lapės olą, Barsuko olą, Geologų duobę, o iš Kirkilų apžvalgos bokšto pažvelgti į karstinės kilmės ežerėlius. Taip pat mokiniai aplankė senovinių automobilių muziejų, ilgiausią (525 m) Lietuvoje pėsčiųjų tiltą per Širvėnos ežerą.
Keliaukime, mūsų Lietuva labai graži.
Laimute Skoblickaite