Nuo gegužės 18 d. Pumpėnuose pradeda veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Gimnazija pasirengusi užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir įstaigos personalui, laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų.

Kalno ir Mikoliškio skyriai darbą planuoja pradėti gegužės 25 d.

Informuojame, kad vaikus, kurie serga lėtinėmis ligomis arba gyvena kartu su rizikos grupėms priklausančiais žmonėmis, ir toliau rekomenduojama ugdyti namuose. Be to, net jei vaikas sveikas, jį leisti į ugdymo įstaigą neprivaloma – tėvai gali jį ir toliau prižiūrėti namuose.

Gimnazija, organizuodama savo darbą, parengė Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo Pumpėnų gimnazijoje karantino metu tvarkos aprašą, kuris reglamentuoja priėmimo į ugdymo įstaigą tvarką, vaikų maitinimą, saugių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymą.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo pumpėnų gimnazijoje karantino metu tvarkos aprašas.pdf