Kovo 10 d. gimnazijoje vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirta šventė „Tik laisvi užaugam dideli“. Per pirmą pamoką mokiniai su klasių vadovais gamino Laisvės vėjo malūnėlius, ant jų sparnų rašė palinkėjimus Lietuvai ir jos žmonėms, puošė kabinetus, žiūrėjo vaizdo medžiagą apie Kovo 11-ąją, klausėsi patriotinių dainų.

Per antrą pamoką nešini trispalviais Laisvės vėjo malūnėliais visi susirinko gimnazijos fojė ir sugiedojo Lietuvos himną, dainavo patriotines dainas.

Renginį vedė IIIG klasės mokiniai Florentinas Vainickas ir Ugnė Ragauskaitė.

Po to gimnazijos stadione visi sustojome bendrai nuotraukai „Laisvei – 30“.

Renginį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jurga Bagdonienė ir Laima Noreikienė, muzikos mokytoja Jolita Rutkauskienė, istorijos mokytojas Sigitas Jurkus.

Kovo 11-ąją Pasvalyje buvo paskelbti 2019 metų Pasvalio krašto DEIMANČIUKAI. Džiugu, kad tarp nominantų buvo du mūsų gimnazijos mokiniai: šeštokė Saulė Gaigalaitė („Šauniausio moksleivio“ nominacija) ir aštuntokas Nikita Rinkiavičius („Geriausio sportininko“ nominacija). Šventės išvakarėse Saulę kalbino rajoninio laikraščio „Darbas“ korespondentė A. Bitinaitė.

88093138 1063771810669638 3338354319698165760 o