Pumpėnų gimnazijoje nuo sausio 13-osios iki kovo 11-osios vykdomas projektas „Švęskime laisvę“, kurio tikslas ugdyti mokinių pilietiškumą, sąmoningumą, bendruomeniškumą ir kūrybiškumą. Projekto metu sukurti trispalviai karpiniai papuošė gimnazijos langus. Mokiniai rinko lietuvių poetų eilėraščius, kūrė atvirukui sveikinimo tekstus. Organizuotas piešinių konkursas „Švęskime laisvę“. Nugalėtojų, aštuntos klasės mokinių: Lauros Morkūnaitės, Dovilės Vorobjovaitės, Nedos Strelčiūnaitės, piešiniai panaudoti maketuojant šventinius sveikinimo atvirukus, kurie vasario 14 dieną buvo išdalinti Pumpėnų miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojams.

Daug metų gyvuojanti tradicija džiugina ir telkia bendruomenę.

Dėkojame gimnazijos administracijai, klasių vadovams, mokytojams, socialinei pedagogei už bendradarbiavimą.

Projekto koordinatorės: dailės ir technologijų mokytoja Diana Augustinienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jurga Bagdonienė ir Laima Noreikienė.