Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Vasario 6 dieną Pumpėnų gimnazijos 2G-4G klasių mokiniai atsakymų į šiuos klausimus ieškojo 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020.

STUDIJOS 2020 – didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodoje po vienu stogu pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės: Lietuvos aukštosios universitetinės ir neuniversitetinės mokymo įstaigos, profesinės mokyklos, švietimo ir ekspertinės organizacijos, užsienio universitetai, verslo įmonės, neformalus ugdymas, karjeros konsultacijos, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, savanorystė ir t.t.

Mūsų gimnazistai aktualios informacijos ieškojo tiesiogiai bendraudami su dėstytojais, studentais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, klausėsi paskaitų.

Išvyką į šią Vilniuje, Litexpo rūmuose vykusią parodą organizavo 3G klasės vadovė J. Bagdonienė ir soc. pedagogė G. Kiaunienė.