Meninio skaitymo konkurso mokykliniame etape šiemet dalyvavo septyni mokiniai: Saulė Gaigalaitė (6 kl.), Austėja Žilinskaitė (6 kl.), Augustė Krasauskaitė (6 kl.), Gabija Jareckaitė (7 kl.), Julita Kanclerytė (1G kl.), Kamilė Kaveckaitė (5 kl.), Manfredas Žaldokas (5 kl.). Mokiniai rinkosi Ramutės Skučaitės, Janinos Degutytės, Vytauto Mačernio, Daivos Čepauskaitės eilėraščius.

Sausio 30 dieną Pasvalio krašto muziejuje vyko rajoninis meninio skaitymo konkurso etapas. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi mokinės: šeštokė Saulė Gaigalaitė (skaitė Ramutės Skučaitės eilėraštį „Apie klajojantį sapną“) ir penktokė Kamilė Kaveckaitė (skaitė Janinos Degutytės eilėraštį „Tave matau“).

Konkursui mokinėms padėjo pasiruošti lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Jurga Bagdonienė ir Laima Noreikienė.