Ruduo – įvairių varžybų metas, o lapkritis ­– tikras kvadrato maratonas. Jau tradiciškai Pasvalio rajono kaimo gimnazijų ir pagrindinių mokyklų kvadrato varžybos vyksta Krinčino A. Vienažindžio pagrindinėje mokykloje.

Pirmieji savo jėgas lapkričio 19 d. išbandė 5–6 kl. berniukai iš Pumpėnų gimnazijos, Vaškų gimnazijos, Krinčino A. Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių pagrindinio ugdymo skyriaus ir Saločių pagrindinės mokyklos. Lengvai laimėję prieš Vaškų ir Pajiešmenių komandas, mūsų gimnazijos berniukai po labai atkaklios kovos rezultatu 1:2 turėjo pripažinti Saločių komandos berniukų pranašumą ir tenkintis tik II-ąja vieta.

Kitą dieną kvadrato varžybas tęsė 5–6 kl. mergaičių komandos iš Saločių pagrindinės mokyklos, Vaškų gimnazijos, Krinčino A. Vienažindžio pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos. Po įtemptų kovų paaiškėjo nugalėtoja, kuria tapo  šių varžybų šeimininkė – Krinčino A. Vienažindžio pagrindinės mokyklos mergaičių komanda. Mūsų mokyklos mergaitės šį kartą liko be medalių.

Tačiau tiek berniukai, tiek mergaitės supranta, kad pralaimėjimai tik skatina dar labiau stengtis. Todėl kitais metais visi pažadėjo daugiau treniruotis ir siekti tik pergalių. To mes jiems ir linkime!

Fizinio ugdymo mokytoja Regina Urbonavičienė