laisves

Laisvė – viena brangiausių vertybių, kurią turi valstybė ir žmonės. Tai reiškia, kad mums nereikia gyventi pagal kitos, mums svetimos valstybės įstatymus. Jau 29 metai praėjo nuo lemtingos sausio 13-sios nakties, kai buvo apginta Lietuvos nepriklausomybė, žuvo 14 žmonių. Turime saugoti savo šalies laisvę ir prisiminti žmones, už tai atidavusius savo gyvybes.

Apie tai šią dieną buvo kalbama per istorijos ir pilietiškumo pamokas. Pažymint šią svarbią mūsų valstybei dieną Pumpėnų gimnazija kartu su visos Lietuvos ugdymo įstaigomis dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Mokiniai ir mokytojai tą dieną pasipuošė žuvusiųjų už Lietuvos laisvę aukų atminimo simboliais - neužmirštuolėmis, o rytą gimnazijos languose mirgėjo žvakių liepsnelės.

Dėkoju visai mokyklos bendruomenei, dalyvavusiai pažymint šią svarbią dieną.

Istorijos mokytojas Sigitas Jurkus