Lapkričio pabaigoje penktos klasės mokinės Rusnė Prankaitė , Emilija Geniūnaitė ir socialinė pedagogė G.Kiaunienė, dalyvavo Draugo dienai skirtame renginyje, kuris vyko Pasvalio M.Katiliškio viešosios bibliotekos Atviro jaunimo centro erdvėse. Paminėti Draugo dienos vaikai atvyko iš Svalios, Lėvens, Saločių, Daujėnų, Krinčino pagrindinių mokyklų, Riešuto mokyklos, Grūžių globos namų, Vaškų ir Pumpėnų gimnazijų. Draugo diena yra tradicinis Pasvalio rajono švietimo įstaigų socialinių pedagogų metodinio būrelio ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos organizuojamas renginys, kurio tikslas yra subūrus bendroms veikloms skirtingų mokyklų mokinius, skatinti bendradarbiavimą, pagarbą vienas kitam, plėsti sampratą apie draugystę, ugdyti vertybines nuostatas. Šiaulių apskrities P.Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojas R.Šulskis vaikams pravedė edukacinį užsiėmimą „Komiksų dirbtuvės draugystės tema“. Paskui vaikai žaidė žaidimus, išbandė interaktyvias grindis, kalbino robotus, tyrinėjo vaizdus per mikroskopą ir apžiūrėjo visas naujas bibliotekos edukacines erdves.