Gimnazijos bibliotekoje vyko vakariniai skaitymai „Žemaitijos metai“. Svečiuose buvo žemaitė Marija Jakševičienė, kuri papasakojo apie Žemaitijos krašto lankytinas vietas, geografiją, istoriją, tradicijas, papročius ir išskirtinę šio krašto tarmę.

Vyko skaitymai žemaičių tarme, moksleiviai rinko jiems įdomiausius ir įsimintiniausius žemaitiškus žodžius ir kūrė lietuvių-žemaičių kalbų žodynus.

Protmūšis, skirtas vietovardžių metams paminėti, pareikalavo ne tik dalyvių žinių, bet ir kūrybiškumo, nes reikėjo sukurti komandos kamuolį-simbolį su keisčiausiais Lietuvos vietovardžiais.

Taip pat vyko įvairūs komandiniai žaidimai, kurie skatino bendravimą ir bendradarbiavimą grupėse.

Dalyvių laukė maloni staigmena – Telšių televizijos „Meška TV“ žurnalistės – Donatos Kazlauskienės sveikinimas.svk