Lapkričio 13d. Pumpėnų gimnazijoje vyko edukacinė diena, skirta kunigo ir rašytojo, visuomenės veikėjo Juozo Tumo – Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

5-IVG klasių mokiniai per 1-3 pamokas žiūrėjo rež. E. Belicko filmą „Tumo kodeksas“ ir atliko užduotis. Per 4-5 pamokas rašė elektroninius laiškus „Kokį 21-ojo amžiaus daiktą, išradimą pasiūlytumėte Juozui Tumui – Vaižgantui“ ir pateikė savo argumentus, kodėl tai būtų rašytojui pravertę. Taip pat kūrė plakatus, pristatančius rašytojo gyvenimą bei kūrybą. 6-7 pamokos buvo skirtos teminei fotosesijai bibliotekoje ir refleksijai.

Įvertinus atliktas užduotis, paaiškėjo, kad daugiausiai taškų surinko 5 klasė (vadovė L. Noreikienė) ir 6 klasė (vadovė R. Žemaitytė). Sveikiname laimėtojus!

Edukacinę dieną organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos L. Noreikienė, J. Bagdonienė bei bibliotekininkė E. Jackuvienė. Dėkojame visiems už bendradarbiavimą!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos