Rugsėjo 26 d. vyko Pasvalio r. mokyklų kroso varžybos „Policijos taurei“ laimėti. Iš Pumpėnų gimnazijos įvairiose amžiaus grupėse dalyvavo 23 bėgikai. 5–6 kl. mergaičių grupėje 300 m bėgimo rungtyje III-ąją vietą iškovojo Austėja Žilinskaitė (6 kl.), 7–8 kl. berniukų grupėje 1 km distanciją greičiausiai nubėgo ir I-ąją vietą bei Policijos taurę laimėjo Kostas Kubilius (7 kl.), o aštuntokas Lukas Lelevičius užėmė II-ąją vietą. 9–10 kl. vaikinų grupėje 1 km distanciją įveikęs Kristupas Kondratavičius (2G kl.) užėmė II-ąją vietą. Vyriausių vaikinų (11-12 kl.) 1 km bėgimo rungtyje  dvi prizines vietas pasidalino vienuoliktokai Lukas Staškevičius (II-oji vieta) ir Florentinas Vainickas (III-oji vieta). Visi varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliai ir prizais. Sveikiname!

Fizinio ugdymo mokytojos E. Mickeliūnienė ir R. Urbonavičienė