Pumpėnų gimnazijoje jau antrus metus startuoja projektas „Jaunimas Gali“. Atidarymo šventė vyko rugsėjo 8 d. Vilniuje. Programos dalyviai turiningai praleido laiką bendraudami su kitų miestų jaunimu Bernardinų sode, atliko įvairias užduotis, kurias buvo sugalvoję programos savanoriai. Viena iš savanorių, kuri ir toliau aktyviai dalyvauja projekto veikloje, yra buvusi mūsų mokyklos mokinė Aušrinė Lipnickaitė. Savo laiko nepagailėjo ir Deimantė Janulytė. Toliau veikla persikėlė prie Šv. Onos bažnyčios, kur visi buvo suskirstyti į grupes ir turėjo galimybę pažinti Vilniaus senamiestį su gidu. Po ekskursijos programos dalyviai susirinko Valdovų rūmų kiemelyje, kur vyko pokalbis su Mindaugu Šatkumi. Paskutinė veikla, kuri reikalavo ištvermės po vasaros atostogų, tai 2 kilometrų Danske Bank Vilniaus moksleivių maratonas.

Diena pilna veiklų, pažinimo, gerų emocijų!

Kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūnienė