Gegužės 25 dieną Pumpėnų gimnazijos trečiokai važiavo į edukacinę išvyką po Ėriškių linų muziejų, Pašilių stumbryną ir Krekenavos regioninį parką.

Linų muziejuje mokiniai susipažino su linų auginimo tradicijomis, senoviniais jų apdirbimo prietaisais ir net patys mynė, šukavo linus. Nuvykę į Pašilių stumbryną, turėjo galimybę iš labai arti susipažinti su stambiausiais laukiniais gyvūnais - stumbrais, išklausyti girininko pasakojimą apie Europos stumbrų gyvenimo būdo ypatumus.

Grįždami užsukome į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą. Čia muziejininkė pristatė vaikams Krekenavos miestelio istoriją, jo įžymybes, šio krašto savitumą. Teko aktyviai pajudėti ir pasportuoti „Pojūčių take”, o užlipus į 25 metrų aukščio apžvalgos bokštą atsivėrė įspūdinga Krekenavos miestelio, jo apylinkių ir Nevėžio slėnio su senvagėmis panorama.

Mokytoja Danguolė Anilionytė