Gegužės 31 dieną Pasvalyje vyko Jaunimo festivalis „Kultūristai“. Europos Solidarumo Korpuso remiamo projekto „Solidarus jaunimas gali daugiau“ savanoriai, bendradarbiaudami su Pasvalio muzikos mokykla, pakvietė Pasvalio jaunimą aktyviai dalyvauti ir išbandyti save kūrybinėse bei kultūrinėse  veiklose, patirti pažinimo bei atradimo džiaugsmą, susitikti su bendraamžiais, susirasti naujų draugų.

Nuo pat ryto Pasvalio kultūros ir poilsio parke kūrėsi rajono mokyklų ir svečių kūrybinės dirbtuvės. Stadione vyko krepšinio bei kvadrato varžybos. Priešpiet vyko 5 kilometrų spalvingas bėgimas „Pavyk vaivorykštę“. Po bėgimo parke visi klausėsi Pasvalio muzikos mokyklos mokinių koncerto. Šventės dalyviai nemokamai vaišinosi kareiviška koše, gira, vaisiais. Visi norintys galėjo įsiamžinti prie „Kultūristų“ sienos, dalyvauti loterijoje ir laimėti šaunių prizų.

Šventėje dalyvavo gausus būrys Pumpėnų gimnazijos mokinių. Pumpėniečių palapinėje visų laukė dailės terapijos užsiėmimai, kur pagal dailės mokytojos D. Augustinienės sumanymą buvo galima susikurti taškuotą fantaziją - knygų skirtuką ir smiginio varžybos. Koncertinėje programoje pasirodė mokytojos D. Mickeliūnienės vadovaujami šokėjai. Sportinėse varžybose gerai sekėsi mūsų sportininkams (kūno kultūros mokytojos E. Mickeliūnienė ir R. Urbonavičienė). Kvadrato komanda (5-7 kl.) iškovojo I-ąją vietą. Vaikinų krepšinio komanda 3 prieš 3 (L. Breivė, L. Maižius, K. Markevičius, A. Vaitelavičius) buvo  treti. Mokinius į festivalį lydėjo direktoriaus pavaduotoja L. Kvedarienė, socialinė pedagogė G. Kiaunienė, specialioji pedagogė V. Jareckienė.