Naujų mokyklinių uniformų užsakymai bus vykdomi birželio 17-21 dienomis.

Gimnazijoje turėsime megztukų pavyzdžius (socialinės pedagogės kabinete).  Primenu, kad 1-8 klasių mokiniai dėvi megztukus (su sagom arba be sagų), jeigu tėvai pageidauja 5-8 klasių mokiniai gali nešioti ir švarkelius. Gimnazinių klasių (1-4) mokiniai dėvi tik švarkelius.

MOKYKLINIAI ŠVARKELIAI

(gimnazijoje pavyzdžių nebus)

,,APRANGOS" PARDUOTUVĖ ,,RYO" PREKYBOS CENTRE PANEVĖŽYJE PREKIAUJA MOKYKLINIAIS ŠVARKELIAIS MERGINOMS IR VAIKINAMS (firma 8togo) .

Firmos ,,8ToGo" internetinės parduotuvės adresas www.8togo.lt , galima uniformas nusipirkti iš firmos ,,8ToGo" parduotuvių Vilniuje (Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė,  5 aukštas), Kaune (MAXIMA prekybos centras Pramonės pr.29), Šiauliuose (PC Akropolis, II aukštas, Aido g.8).

Išaugtas mokyklines uniformas galima atnešti parduoti pas socialinę pedagogę (tvarkingos, švarios, prisegtas lapelis su kaina, pavarde, tėvų telefonu).

Socialinė pedagogė G.Kiaunienė ( tel. 8 611 955 24 )