Neišsigandę naktinio lietaus ir apniukusio oro, gegužės 29 dienos rytą ketvirtokai į mokyklą susirinko pasiruošę kelionei į Radailių Dinozaurų parką. Kelionė tikrai neprailgo ir po trijų valandų važiavimo vaikai jau galėjo įgyvendinti savo svajonę – pasisveikinti su dinozaurais. Čia jau laukė šių didelių gyvūnų dresuotojai, kurie supažindino su paleontologų ir archeologų profesijomis ir patiems vaikams pasiūlė jais tapti. Edukacinis renginys „Atrask dinozaurą“ visiems labai patiko. Smagu buvo molinėse lentelėse surasti dinozaurų fosilijas! Po edukacinio užsiėmimo laukė susitikimas su daugiau nei penkiasdešimčia dinozaurų. Juos aplankę ketvirtokai visą likusią dienos dalį džiaugėsi Dinozaurų parko pramogomis: aplankė Apverstą namą, sukosi karuselėmis, važinėjo elektromobiliais, vandens dviračiais, laipiojo laipynėmis, šokinėjo ant batutų, žiūrėjo net po kelis 5D filmus, ieškojo išėjimo iš veidrodžių labirinto, vaišinosi Dino picerijoje. Visų pramogų net neįmanoma išvardinti. Linksmai praleidę dieną, kupini įspūdžių prieš vykstant į namus pasivaikščiojo (kai kurie ir sušlapo) Palangos pajūryje. Kelionė buvo labai smagi! Ketvirtokus lydėjo jų mokytoja Vilija Grubienė ir spec. pedagogė (kartu ir Vytenio mama) Vaiva Jareckienė.