Jau tapo tradicija, kad ketvirtokai mokslo metų pabaigoje parengia ir pristato baigiamąjį projektą. Jau iš anksto jie pradėjo tam ruoštis. Apsvarstę, ką naudingo būtų galima nuveikti, nusprendė apsilankyti ir padrąsinti priešmokyklinės grupės vaikus – būsimuosius pirmokus. Juk ketvirtokai užleidžia jiems savo vietas!

Jau prieš mėnesį vaikai pasiskirstė darbais: vieni kūrė scenarijų, kiti mokėsi deklamuoti, treti – vaidinti, ketvirti parinko žaidimus, ratelius, užduotis. Ketvirtokai pavadino savo projektą „Linksmai ir drąsiai į pirmą klasę!“. Darbo visiems užteko.

Gegužės 30 dieną vaikai pasibeldė į priešmokykinukų klasės duris ir šventė prasidėjo! Ketvirtokai susipažino su mažaisiais, kartu šoko ir dainavo, pristatė trumpą vaidinimą apie tinginukus pelėdžiukus, mankštinosi, o Manfredas papasakojo linksmą ir pamokančią eiliuotą istoriją apie tai, kas gali atsitikti, jei nesaugosim dantukų. Savo būsimuosius mokinius pasveikino jų būsimoji mokytoja Vilija Grubienė ir pakvietė juos kartu su tėveliais atvykti į birželio 10 dieną prasidėsiančią susipažinimo su būsimaisiais pirmokais savaitę.