Gegužės 3 dieną Pumpėnų gimnazijos bendruomenė šventė jau tradicija tapusią Mokyklos dieną, skirtą Motinos dienai.

Prieš renginį visi rinkosi Pumpėnų miestelio Kultūros namų kieme ir aplinkui esančiame skverelyje. Renginio svečiai apžiūrėjo pradinukų piešinių parodą „Mamos portretas“, klasių metinės veiklos pristatymą, pasivaišino kava. Gaila, kad šiemet šaltokas oras trukdė ilgiau užsibūti kieme ir pabendrauti. Užtat salė buvo sausakimša. Į renginį atėjo ne tik gimnazijos mokinių tėveliai ir seneliai, bet ir nemažai Pumpėnų miestelio gyventojų.

Pirmieji scenoje dainavo, šoko, grojo ir deklamavo ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai (auklėtojos G. Šakalevičienė, R. Kleibė, L. Tinterienė, G. Dalmantaitė) ir pradinukai (mokytojos J. Kauneckienė, J. Marcinkonytė, D. Anilionytė, V. Grubienė, G. Krušinskienė).

Pradinukus pakeitė vyresnieji: penktokai, mergaičių ansamblis, Aurelijaus ir Nedo duetas, solistės Gabija ir Julita (vadovė J. Rutkauskienė), šokėjos (vadovė D. Mickeliūnenė.

Šventinį koncertą vedė septintokė Neda ir šeštokė Gabija.

Koncerto pabaigoje mamas ir visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius A. Matuzevičius, jo pavaduotoja L. Kvedarienė, renginio svečias, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas G. Vilys, Pumpėnų parapijos klebonas Domingo, Pumpėnų seniūnės pavaduotoja A. Raudonienė. Koncertą baigė mergaičių ansamblis, visus pakvietęs bendrai dainai.

Po koncerto visas mamas gimnazistai apdovanojo gėlėmis.

Šventės scenarijų sukūrė lietuvių kalbos mokytoja L. Noreikienė. Kultūros namų sceną šventiškai papuošė dailės mokytoja D. Augustinienė. Skaidres iš šių mokslo metų gimnazijos gyvenimo parengė informatikos mokytoja R. Žemaitytė. Visos gimnazijos klasės, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukų grupės paruošė stendus su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos pačios gražiausios šių mokslo metų akimirkos.

Dėkojame visiems renginio organizatoriams ir jų padėjėjams: garso operatoriams Lukui ir Giedriui bei mokytojui R. Morkūnui, renginio fotografei mokytojai E. Mickeliūnienei, visiems mokytojams prisidėjusiems prie pasiruošimo renginiui.

Už geranorišką bendradarbiavimą dėkojame Pumpėnų kultūros namų darbuotojams.