Pumpėnų gimnazijos pradinukai ir jų mokytojos minėdami Pasaulinę Žemės dieną vykdė integruotą veiklą, kuri vyko klasėse, aktų salėje, bibliotekoje.

Pasirinkę temą „Apie saulę ir mėnulį“ pirmokai daug sužinojo apie dangaus kūnus, išgirdo daug įvairiausių istorijų ir atsitikimų. Antroje klasėje vyko pamoka „Augalų gyvenimas Žemėje“ ir „Augalų gyvenimas Marse“. Savo pasirinktos veiklos „Vanduo – gyvybės šaltinis“ metu 3 klasės mokiniai sužinojo apie neįkainojamą vandens reikšmę mūsų planetai. Surinktą medžiagą „Saulės šeima“ ketvirtokai pristatė savo klasės draugams.

Antroje Žemės dienos paminėjimo dalyje 1-4 klasių mokiniai susitiko su „Garsios Tylos Observatorijos“ edukatoriumi, astronomijos entuziastu ir praktiku Simu Šatkausku, kuris mokiniams pristatė edukacinę programą „Krentanti žvaigždė“ .