2019 m. kovo 20 d. į Pasvalio sporto mokyklą rinkosi Pasvalio rajono gimnazijų IIIG ir IVG klasių mokiniai. Čia  vyko jėgos ir greičio „Būk policininku 2019“ varžybos, kurias organizavo Pasvalio r. policijos komisariatas, Pasvalio r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius bei Pasvalio sporto mokykla. Į  varžybas atvyko 4 komandos. Komandą sudarė 1 mergina ir 2 vaikinai. Mūsų gimnazijai šiose varžybose atstovavo IIIG klasės mokiniai: Irūna Morkevičiūtė, Arnoldas Mažeika ir IVG klasės mokinys Vygantas Sivickas. Dalyviai turėjo įveikti tris rungtis: bėgimą šaudykle 10X10, atsispaudimus per 2 min. ir manekeno nešimą 15 m. Susumavus visų komandų rezultatus, mūsų gimnazistai iškovojo garbingą III-ąją vietą. Kiekvienas mokinys buvo apdovanotas medaliu, diplomu ir atminimo dovanėle. Sveikiname varžybų dalyvius ir tikimės, kad tokių normatyvų laikymo pasitikrinimas paskatins jaunimą rinktis policijos pareigūno profesiją.

Kūno kultūros mokytoja R. Urbonavičienė