Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę šiemet gimnazijoje paminėjome iš anksto, kovo 8 dieną.

Iš ryto 8-12 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su mūsų kraštiete, poete ir kultūrinių renginių organizatore Elvyra Pažemeckaite. Renginį organizavo gimnazijos ir miestelio bibliotekos bibliotekininkės E. Jackienė ir D. Janušauskienė

Vėliau vyko trumpas, bet labai nuotaikingas koncertas gimnazijos foje, kurį paruošė muzikos mokytoja J. Rutkauskienė su penktokais ir mergaičių ansambliu. Džiugu, kad šį kartą išsijudino ir žiūrovai.

Kartu prisiminėme ir Lietuvos vardo paminėjimo 1010-ąsias metines. Technologijų mokytojas S. Jurkus su mokiniais spalvingu užrašu papuošė sieną, prie kurios galėjo įsiamžinti visi norintieji.

Vėliau vyresniųjų klasių gimnazistai dar suspėjo parašyti ir Nacionalinį diktantą.