Pumpėnų gimnazijos bendruomenė šiemet Vasario 16-osios šventę paminėjo jos išvakarėse.

Iš ryto mokiniai pasveikino su Lietuvos valstybės atkūrimo diena Pumpėnų, Pušaloto, Kriklinių miestelių ir Kalno, Jurgėnų, Talkonių, Rinkūnų, Mikoliškio kaimų gyventojus. Po pamokų visi rinkomės aktų salėje. Antrokai gimnazistai trumpai priminė svarbiausius Lietuvos nepriklausomybės istorijos faktus, o po to klausėmės svečių – etnografinio ansamblio „Kultuvė“ iš Paįstrio miestelio koncerto. Renginį organizavo muzikos mokytoja J. Rutkauskienė ir istorijos mokytojas S. Jurkus.

Mokyklą šventiškai trispalviais karpiniais papuošė dailės mokytojos D. Augustinienės vadovaujami IVG klasės mokiniai. Antrajame gimnazijos aukšte pradinukai paruošė savo darbelių parodėlę, skirtą Vasario 16-ajai.