„Parašyk laišką apie savo didvyrį“

I vieta!

20190212 084904 480x480

48-ąjį kartą PPS (Pasaulinės pašto sąjungos) rengiamo  konkurso tema – „Parašyk laišką apie savo didvyrį“. Lietuvos mokiniai dalinosi savo mintimis apie didvyrius – t. y. apie tokius žmones, kurie įkvepia, skatina būti geresnius, kuriais didžiuojamasi, žavimasi, kurių pėdomis sekama. Tai – ypatingi asmenys, formuojantys vertybes, požiūrį į pasaulį ir santykį su juo.

Konkurso mokykliniame etape dalyvavo Saulė Gaigalaitė (5 kl.), Austėja Titaitė (6 kl.), Gabija Jareckaitė (6 kl.). Į rajoninį etapą pateko penktokės Saulės Gaigalaitės darbas. Mokines konsultavo jų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Bagdonienė.

Rajoniniame etape  penktokės  SAULĖS GAIGALAITĖS parašytas laiškas laimėjo I vietą ir keliauja į respublikinį etapą! Sveikiname!

Laišką galite perskaityti čia >>>