Sausio 18 dieną Pumpėnų gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso mokyklinis etapas. Šio konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę.

Konkurse dalyvavo 5-8 klasių mokiniai: A. Krasauskaitė, S. Gaigalaitė, G. Jareckaitė, D. Kukuris, S. Pečiukas, A. Petronavičius, S. Žemaitaitytė, E. Mikėnas, N. Strelčiūnaitė, L. Morkūnaitė. Jie skaitė J. Degutytės, R. Skučaitės, L. Gutausko, D. Čepauskaitės, R. Lukšienės eilėraščius.

Konkurso rezultatai:

I vieta – Saulei Gaigalaitei (5 kl.). Ji atstovaus mūsų gimnazijai rajoniniame etape;

II vieta – Gabijai Jareckaitei (6 kl.);

III vieta – Laurai Morkūnaitei (7 kl.) ir Augustei Krasauskaitei (5 kl.).

Renginį vedė penktokė Saulė Gaigalaitė ir šeštokė Gabija Jareckaitė. Skambėjo gimnazijos ansamblio atliekamos dainos (muzikos mokytoja J. Rutkauskienė).

Mokinius konkursui ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos J.Bagdonienė ir L. Noreikienė. Renginį organizavo „Kūrybinių dirbtuvių“ nariai ir jų mokytoja J.Bagdonienė.