2019 m. sausio 17 d. IVG klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Noreikiene buvo pamokoje netradicinėje erdvėje – rašytojo Mariaus Katiliškio atminimo kambaryje. Gimnazistai įdėmiai išklausė pasakojimą apie M. Katiliškio kūrybos ir gyvenimo kelią, išbandė informacinį-edukacinį kompiuterinį terminalą.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas rašytojo asmeniniams daiktams, kuriuos bibliotekai atidavė rašytojo žmona Zina Nagytė-Katiliškienė. Tai neįkainojamos vertės eksponatai: rašomasis stalas, rašomoji mašinėlė „Olympia“, medinė plunksninė, originali pypkių kolekcija su taboka, aplankas su inicialais M. K., rankinis laikrodis „Stellaris“, rašytojo išsidrožta lazda ir kt. Kartu su šiais muziejinės vertės eksponatais buvo pristatytos ir rašytojo išleistos knygos, didžiausią dėmesį skiriant šiems romanams: „Užuovėja“ (1952), „Miškais ateina ruduo“ (1957) ir „Išėjusiems negrįžti“ (1958).

Moksleiviai smalsiai apžiūrinėjo ir informacinį-edukacinį kompiuterinį terminalą, kuriuo galima virtualiai pakeliauti po Mariaus Katiliškio gyvenimą, kūrybą ir epochą.