Prieš Kalėdas tikybos mokytoja G.Šedienė  su 6-os klasės mokiniais gamino šventinius atvirukus, kuriuos kartu su socialine pedagoge G.Kiauniene išvežiojo Pumpėnų seniūnijos gyventojams. Vaikai pasveikino  tuos gyventojus, pas kuriuos rečiau užsuka giminaičiai, nuo kiemo takelių nukasė sniegą. Rinkūniečių vaikų prašymu, visi aplankė buvusią mokytoją Aleksandrą Grubienę, kuri niekada nestokoja geros nuotaikos.
        Socialinė pedagogė G.Kiaunienė, mokytojo padėjėja Z.Peleckaitė, mokinių tarybos pirmininkas Florentinas, mokinės Eglė , Andželika (2g kl.) su sveikinimais, dovanėlėmis ir linkėjimais lankėsi Pasvalio senelių namuose. Vaikai aplankė ir pasveikino  visus ten gyvenančius  pumpėniečius.
       Dėkojame už bendradarbiavimą Pumpėnų seniūnės pavaduotojai A. Raudonienei.

ezgif resize