dalyviai
Lapkričio pabaigoje penktokai Mindaugas Čeponis, Jorūnas Gegieckas, Saulė Gaigalaitė, Austėja Žilinskaitė ir socialinė pedagogė G.Kiaunienė dalyvavo tradiciniame renginyje ,,Draugo diena", kuris vyko Pasvalio Sporto mokykloje. Į šventę susirinko  apie 50 mokinių iš visų Pasvalio rajono švietimo įstaigų. Dalyvius pasveikino Sporto mokyklos direktorė E.Butrimienė, ŠPT direktorė A.Baršauskienė. Prie šventės organizavimo prisidėjo Sporto mokyklos trenerė D.Vanagienė ir pasvalietis Rytų filosofijos žinovas, užsiiminėjantis kovų menais ir joga, sveikos gyvensenos propaguotojas G.Čepukaitis, policijos atstovė G.Meškienė. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kalbėjosi apie draugystę, jos svarbą, susipažino vieni su kitais.