Lapkričio mėn. vyko respublikinis  informatikos ir informatinio mąstymo konkursas ,,Bebras“. Jame dalyvavo 20 mūsų gimnazijos 2-10 klasių mokinių (informatikos mokytoja R. Žemaitytė).

Sveikiname 8-os klasės mokinį PIJŲ JOVAIŠĄ, kurio rezultatas buvo šeštas respublikoje (savo amžiaus grupėje) ir geriausias tarp Pasvalio rajono aštuntokų!

Antrokė Mantė Valainytė (mokytoja J. Marcinkonytė), penktokė Augustė Krasauskaitė ir septintokas Joris Valtaris savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone buvo pirmi, IIG kl. mokinys Florentinas Vainickas – antras, 5 kl. mokinys Nojus Jovaiša – trečias.  Savo amžiaus grupėse gerai sekėsi Aurelijui Plesnevičiui (5 kl.), Joriui Dagiui (7 kl.), Laurai Morkūnaitei (7 kl.), Kristupui Kondratavičiui (IG kl.) Renaldui Masilioniui (IG kl.), Mangirdui Nagreckiui (IIG kl.), Deividui Frankai (IIG kl.). Šie mokiniai pateko tarp dešimties geriausių  Pasvalio rajone.

20181213 081308 768x768