Visą lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko kvadrato varžybos. Ketvirtokai bei 5-6 klasių mergaičių ir berniukų komandos dalyvavo įvairiose varžybose. Pirmasis  etapas vyko  Pasvalyje, kur mūsų mokiniai varžėsi su kitų Pasvalio rajono mokyklų komandomis. 5-6 klasių berniukų komanda laimėjo pirmąją vietą ir pateko į zonos varžybas, kurias  žaidė Biržų Aušros pagrindinėje mokykloje. Po atkaklios kovos mūsų komanda liko trečia, tačiau kaip paguodos prizą gavo  kvietimą apsilankyti Biržų aerodrome. 5-6 klasių mergaitės ir ketvirtokai  liko ketvirti.

Kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybos pumpėniečiams taip pat buvo sėkmingos. Pradinių klasių mokiniai iškovojo antrąją vietą, o 5-6 klasių berniukai vėl buvo pirmi ir pateko į tolimesnį varžybų etapą.

Zonos varžybose mūsų komanda žaidė užtikrintai, iškovojo I-ąją vietą  ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių pusfinalį, kuris vyks sausio mėnesį. Pergale džiaugėmės skanaudami Biržų  „Trolių picerijos“ picas.

Sėkmės berniukų komandai sekančiame etape!!!

Kūno kultūros mokytoja Eglė Mickeliūnienė.