Spalio 2 dieną Pasvalyje, Smegduobių parke vyko tradicinės kroso varžybos Policijos taurei laimėti. Didelį būrį gimnazijos mokinių nuo 5 kl. iki IIIG kl. į šias varžybas atlydėjo kūno kultūros mokytoja Regina Urbonavičienė. 5-6 klasių mergaitės bėgo 300 m, 7-12 kl. mergaitės ir 5-6 kl. berniukai – 500 m, o 7-12 klasių vaikinai turėjo įveikti 1000 m distanciją.

Puikiai šiose varžybose sekėsi ir mūsų gimnazijos mokiniams. 8 kl. mokinė Miglė Kubiliūtė savo amžiaus grupės bėgime aplenkė visas varžoves ir iškovojo I-ąją vietą, o septintokas Eligijus Gotautas savo amžiaus grupėje užėmė II-ąją vietą. Abu nugalėtojai buvo apdovanoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato įsteigtais prizais, o pirmosios vietos nugalėtoja dar ir policijos taure.