Spalio 12 dieną 1-4 klasių mokiniai ir mokytojos surengė Rudenėlio šventę.

Šiai pažintinei dienai mokiniai ruošėsi iš anksto. Kartu su savo šeimos nariais turėjo atlikti kūrybines užduotis: iš auksinio rudenėlio dovanų – daržovių, vaisių, gėlių ir kitokių gamtos gėrybių sukurti kompoziciją ir parašyti trumpą eilėraštį apie šį nuostabų metų laiką.

Antrojo gimnazijos aukšto palangės pasidabino pradinukų sukurtais puikiais rudens gėrybių „kūriniais“. Vaikai atliko komandines užduotis klasėse, piešė, kūrė darbelius iš gamtinės medžiagos ir net skanavo sveikų maisto patiekalų: daržovių mišrainių, kviečių trapučių su medumi ir sėklomis, gardžiavosi spanguolėmis. Renginio pabaigoje mokinukai apipavidalino ir pristatė savo ketureilius, deklamavo lietuvių poetų eiles apie daržovių ir vaisių puotą. Antrokai visus renginio dalyvius pavaišino savo sodų obuoliais ir kriaušėmis.

Pradinukų rudens gėrybių parodos eksponatai nukeliavo į Pumpėnų kultūros centre vykusią šventę, skirtą pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

Mokytojos ir mokiniai dėkoja tėveliams už pagalbą ruošiantis šiai pažintinei dienai.