Rugsėjo paskutinį penktadienį Biržuose vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir signataro P. Poškaus atminimui skirtos tarptautinės lengvosios atletikos varžybos. Gausus būrys gimnazijos sportininkų kartu su kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūniene dalyvavo varžybose ir parsivežė ne vieną apdovanojimą.

5-6 klasių amžiaus grupėje 60 m bėgime I-ąją vietą iškovojo Kostas Kubilius (6 kl.), II-oji vieta atiteko Nedui Zdanevičiui (6 kl.). Puikiai sekėsi ir aštuntokei Miglei Kubiliūtei. Ji 800 m bėgime užėmė I-ąją vietą, o 60 m bėgime buvo antra.

Šuolių į tolį rungtyje Nedas Zdanevičius (6 kl.) užėmė I-ąją vietą, Kostas Kubilius (6 kl.) ir Lukas Breivė (8 kl.) – II-ąsias vietas.

Po visų rungčių visi varžybų dalyviai, mokytojai, treneriai garbingai įveikė 1000 m atkarpą ir buvo apdovanoti medaliais.