bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

Jau antrą kartą, bendradarbiaujant su Pumpėnų bei Vaškų gimnazijomis įvyko iškirtinė vasaros dieninė stovykla, kurioje dalyvavo jaunuoliai, kuriems reikia išskirtinio dėmesio bei supratimo.
Stovyklos metu darbo su jaunimu ekspertai, socialinis darbuotojas Edvinas ir psichologas Andrius, kartu su jaunuoliais aplankė Pajiešmenių bei Daujėnų bendruomenes ir derino darbą su edukacija bei jaunuolių asmeniniais iššūkiais.
Daujėnuose kartu tvarkėme bažnyčią bei parapijos namų kiemą. Iškirtinai gražus Daujėnų kaimas jaunuoliams suteikė ramybės bei leido bent trumpam pamiršti sunkią kasdienybę.
Pajiešmenių bendruomenės vadovas Gediminas pasitiko labai šiltai ir maloniai, kartu plaukėme valtimis ir vandens dviračiais į paplūdimį, kuriame dirbome įvairius darbus, žvejojome bei turėjome galimybę kartu su jaunuoliais emociškai saugioje aplinkoje kalbėtis jiems svarbiomis temomis.
Kitas stovyklos laikas buvo skirtas įvairioms komandinėms užduotims. Jaunuoliai susipažino su bendruomenės policininke bei VSB specialiste Daiva, kuri išmokė pirmos pagalbos įgūdžių.
Stovyklos iškirtinumas tas, kad jaunuoliams sutiekiama laisvė - žvejoti, maudytis, bendrauti, eksperimentuoti, klysti, bei atsakomybė dalyvauti bendruomenės darbuose, dalyvauti aptarimuose, prisiimti atsakomybę už save bei draugą.
Praėjus keletui dienų sulaukėme gerų atsiliepinų iš dalyvių bei bendruomenių.
Dėkojame Pasvalio rajono savivaldybei, Pasvalio VSB specialistei Daivai, Pumpėnų gimnazijos direktoriui bei bendruomenės pareigūnei, Daujėnų ir Pajiešmenių kaimo bendruomenėms.
Daugiau nuotraukų bei video galite rasti F.B paskyroje Trinus.

Trinus komanda