bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

Nuo 2017 m. Pumpėnų gimnazija pripažinta Sveikatą stiprinančia mokykla. Visus mokslo metus vyko sveikatos stiprinimui skirti renginiai, kuriuose norėjome atkreipti gimnazijos mokinių dėmesį į sveikatos stiprinimo svarbą, išmokyti suteikti pirmąją pagalbą, skatinti sportuoti savarankiškai.

Mokslo metų pabaigoje gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Sportas ir sveikata“. Jos metu mokiniai pagilino žinias apie sveiką gyvenseną ir sveikatos stiprinimą, praktiškai pademonstravo pirmosios pagalbos teikimo įgūdžius, išbandė jėgas sportinėse varžybose.

5-8 kl. ir IG-IIIG kl. komandos turėjo pademonstruoti, kaip sugeba gaivinti, stabdyti kraujavimą, suteikti pirmąją pagalbą užspringus. Paskui visos klasės rinkosi gimnazijos stadione, kur vyko sportinės varžybos ir pirmosios pagalbos egzaminas. Atliekant užduotis mokiniams teko pademonstruoti ne tik sportinius sugebėjimus, bet ir kūrybiškumą statant figūras, bendradarbiavimą nešant vandenį, atmintį, sudedant daiktus į vietas.

Renginio pabaigoje buvo susumuoti rezultatai ir pagerbtos labiausiai savo sveikata besirūpinančios klasės. Pirmąją vietą laimėjo 6 klasė, II-ąją vietą pasidalino 5 ir IG klasės, III-oji vieta atiteko 7 ir 8 klasėms. Visos klasės buvo apdovanotos padėkos raštais ir prizais.

Renginį organizavo biologijos mokytoja D. Šatienė, užduotis parengė visuomenės sveikatos specialistė D. Čingaitė ir kūno kultūros mokytoja E. Mickeliūnienė. Renginio organizatorės už pagalbą dėkoja visų klasių auklėtojoms, gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui L. Kvedarienei,r socialinei pedagogei G. Kiaunienei, mokytojui R. Morkūnui. Dėkojame visiems renginio dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir gerą nuotaiką.